Bilişim Dünyası 27 MART 2016 / 13:49

Eray Teknoloji, Mikrosaray’ın çoğunluk hissesini devraldı

Dağıtım ve servis şirketi Eray Teknoloji, geliştirdiği yeni nesil yazar kasa POS cihazı Pıdion MT360E için tüm yasal izinleri alarak pazara giriş yapan Mikrosaray’la geçtiğimiz yıl stratejik işbirliği anlaşması yapmıştı. Bu anlaşmayla Mikrosaray ürünlerinin Türkiye çapındaki dağıtıcılığını ve servis hizmetlerini üstlenen Eray Teknoloji, son olarak da Mikrosaray’ın çoğunluk hissesini devraldı. 

Satın almayla ilgili açıklama yapan Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir, bu ortaklıkla, Türkiye’deki sekiz EFT POS yazar kasa üreticisinden biri olduklarını belirterek, şu bilgileri verdi:

“Ödeme sistemleri işine de adım attık. Bu anlaşma ile Eray Teknoloji’nin 2016 yılı cirosunu 2015’e kıyasla yüzde 50 artırmayı ve Pıdion yazar kasa ile pazarın ilk beş büyük üreticisinden biri olmayı hedefliyoruz.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN