Bilişim Dünyası 05 HAZİRAN 2016 / 11:54

Eray Teknoloji tüm hazırlıklarını tamamladı

Eray Teknoloji, 2015 yılını ve 2016’nın ilk çeyreğini değerlendirdiği, ayrıca yılsonu beklentilerini ele aldığı bir toplantıda çalışanlarını bir araya getirdi. Şirketin Ankara merkez binasında yapılan toplantıya İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlüğü, Ankara Cebeci mağazasının yanı sıra geçtiğimiz aylarda çoğunluk hissesi satın alınan Mikrosaray çalışanları katıldı.
Okuantum Kurucu Başkanı Okan Aras’ın “Farkındalık ve Motivasyon” sunumuyla başlayan etkinlikte Mikrosaray Genel Müdürü Latif Güler, Mikrosaray ve Eray Teknoloji çalışanlarının tanışması ve sinerji oluşması açısından organizasyonu faydalı bulduğunu söyledi. Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir ise konuşmasında şunları vurguladı:
“Geçtiğimiz yıl iki seçim atlatmış olmanın etkisiyle cirolarımız beklentilerimizin altında kaldı. Bu yıl hem bunu telafi edeceğiz hem yazar kasa değişim sürecini iyi değerlendireceğiz. Bunun için kadro genişletme, eğitim, ürün tedariki, çağrı merkezi, bayi ve servislerin yetiştirilmesi dâhil tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Geçtiğimiz Mart ayında, 1 yılda 50 bin yazar kasa satmayı hedeflediğimizi açıklamıştık. Ufak tefek sapmalar olsa da hazırlıklarımızı ve motivasyonumuzu iyi tuttuğumuz zaman bunu başaracağımıza inanıyorum. Gelecek yıl, 30’uncu yılımızı kutlayacağız.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics