Bilişim Dünyası 05 HAZİRAN 2016 / 11:54

Eray Teknoloji tüm hazırlıklarını tamamladı

Eray Teknoloji, 2015 yılını ve 2016’nın ilk çeyreğini değerlendirdiği, ayrıca yılsonu beklentilerini ele aldığı bir toplantıda çalışanlarını bir araya getirdi. Şirketin Ankara merkez binasında yapılan toplantıya İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlüğü, Ankara Cebeci mağazasının yanı sıra geçtiğimiz aylarda çoğunluk hissesi satın alınan Mikrosaray çalışanları katıldı.
Okuantum Kurucu Başkanı Okan Aras’ın “Farkındalık ve Motivasyon” sunumuyla başlayan etkinlikte Mikrosaray Genel Müdürü Latif Güler, Mikrosaray ve Eray Teknoloji çalışanlarının tanışması ve sinerji oluşması açısından organizasyonu faydalı bulduğunu söyledi. Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir ise konuşmasında şunları vurguladı:
“Geçtiğimiz yıl iki seçim atlatmış olmanın etkisiyle cirolarımız beklentilerimizin altında kaldı. Bu yıl hem bunu telafi edeceğiz hem yazar kasa değişim sürecini iyi değerlendireceğiz. Bunun için kadro genişletme, eğitim, ürün tedariki, çağrı merkezi, bayi ve servislerin yetiştirilmesi dâhil tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Geçtiğimiz Mart ayında, 1 yılda 50 bin yazar kasa satmayı hedeflediğimizi açıklamıştık. Ufak tefek sapmalar olsa da hazırlıklarımızı ve motivasyonumuzu iyi tuttuğumuz zaman bunu başaracağımıza inanıyorum. Gelecek yıl, 30’uncu yılımızı kutlayacağız.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN