Bilişim Dünyası 23 MART 2015 / 09:30

Ereteam ile Tableau’dan stratejik ortaklık

Ereteam, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları yapmaya devam ediyor. Türkiye’de 14 yılı aşkın süredir kurumsal şirketlere hizmet veren, 2015 yılında Büyük Veri ve Analitik alanında bilişim çözümleri üretmeye odaklanan Ereteam, hızlı ve kullanımı kolay İş Analitiği yazılımlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden Tableau ile stratejik bir ortaklığa imza attı.

Ereteam, gerçekleştirdiği adımlarla hedefleri doğrultusunda ilerlerken, 2015 stratejisini Büyük Veri’nin hayat bulduğu yer olarak konumluyor. Kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi birçok sektörde sunduğu çözümleriyle Türkiye’deki firmaların iş dönüşümüne büyük katkılar sağlamayı sürdüren Ereteam, alanında dünya lideri Tableau ile gerçekleştirdiği ortaklıkla bir yandan büyürken bir yandan da Büyük Veri ile entegre olabilecek İş Analitiği uygulamaları alanında daha kapsamlı çözümler sunacak.
Gartner raporlarında gösterdiği başarılı performansın yanında dünya çapında ödüllü yazılımlara imza atan Tableau, özellikle veri iletimi, analizi ve entegrasyonu konularında öne çıkıyor.

 
ETİKETLER : 1014

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics