Bilişim Dünyası 20 ARALIK 2015 / 16:50

ERP Komite Anadolu’da güçleniyor

ERP Komitesi etkinliğini İstanbul ve dışındaki 7 ilden sonra, diğer illerde de artırmayı hedefliyor. 2016 yılında Adana, Adapazarı, Çorlu, Çerkezköy, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Manisa ve Samsun bölgelerinde organizasyonel yapının kuvvetlendirilmesi yönünde çalışmaların devam edeceği belirtiliyor. Bu bölgelerde yapılması planlanan aktiviteler sonucunda ERP, CRM, iş zekası ve diğer kurumsal çözümlerin kullanıcıları, adayları ile akademisyenler, yönetim danışmanları, sanayi odaları, KOSGEB vs kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine katkı sağlanması hedefleniyor.
ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Türkiye'deki işletmelerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması, kurumsal dönüşümlerini tamamlamaları ve verimliliğini artırmaları için 8 binden fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme üzerine çalışmalarına devam ediyor ve genişletiyor.
Bu amaçla 2013 yılı başından itibaren İstanbul ve dışında sürdürdürülen çalışmalara Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep illerinden sonra Hatay ve Konya’da da devam ediliyor. Bölgesel olarak düzenlenen toplantılara, görüş ve deneyimlerini paylaşmaları, ERP, CRM, iş zekası uygulamaları ve kurumsal dönüşüm projeleri için ortak akıl zemini oluşturulmasına destek olmaları için Kurumsal yazılım kullanıcıları ve adayları davet ediliyor.

Marka bağımsız olarak düzenlenen toplantılara, ERP, CRM ve iş zekası çözümleri başta olmak üzere kurumsal çözüm kullanıcıları, bilgi işlem ekipleri, anahtar kullanıcılar, proje ekipleri, proje yöneticileri ve kurumsal çözüm adayı olan firmalardan katılımcılar davet ediliyor.
 
ETİKETLER : 1051