Bilişim Dünyası 25 KASIM 2013 / 08:16

ERP Komitesi’nde yeni yapılanma

ERP Komitesi, firmaların kurumsal dönüşümlerinde etkili olan iş uygulamalarının yeni alt komiteler aracılığıyla kendi özel platformlarını geliştirmesini sağlayacak.

Yeni komiteler
ERP Komitesi, iç işleyişini düzenliyor. İş uygulamaları ve kurumsal dönüşüm ülke çapında önem verilmesi gereken, kalkınma stratejileri barındıran konular olması itibariyle komite, yeni stratejik planında kurumsal dönüşüm ve iş uygulamalarıyla ilgili çalışmaları özel platformlara taşıyor.
ERP Komitesi, iş zekâsı, bulut, üretim yönetim sistemleri ve müşteri ilişkileri yönetimi komitesi olarak kurduğu üç yeni platformla ülkemizin operasyonel etkinlik ve verimlilik hedeflenen ERP projelerinde başarıya ulaşılabilmesi için çalışmaya devam edecek.
Kurumsal Dönüşüm platformunu oluşturan yeni kurulan komiteler yakın zamanda kendi kurul toplantılarını düzenleyerek faaliyet planlarını oluşturup, aktivitelerine başlayacak.

Komite hızla büyüyor
ERP Komitesi,üyelerinin; yazılım geliştirme platformları, büyük ölçekli iş uygulamaları, veri analizi, karar destek sistemleri, kaynak planlama ve optimizasyon gibi ileri seviyedeki uzmanlıklarını ve tecrübelerini kurumların faydalanabilmesi amacıyla bir platform olarak iki yıl önce kuruldu. Komite, ERP üreticileri, kullanıcıları, akademisyen ve yönetim danışmanı gibi çeşitli profillerden gelen 2.500 den fazla kurumsal ve bireysel üyesiyle tüm sektörlerdeki ERP profesyonellerini kapsamayı amaçlıyor.
ETİKETLER : Sayı:947

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics