Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2013 / 08:11

ERP Komitesi Ankarada’ydı

ERP Komitesi’nin Ankara’daki ilk toplantısı 7 Aralık’ta, Vodafone Türkiye ev sahipliğinde, ERP Komitesi Ankara temsilcisi Özaltın Grup Adil Bişkin ve ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp’ın katılımıyla düzenlendi. Ankara’daki ERP projelerinin değerlendirildiği toplantıda, yönetimin ve bilgi işlem dışındaki bölümlerin ERP projelerine yaklaşımı, ERP üreticisi ve hizmet sağlayıcı şirketlerin danışmanlık yapısı ve proje organizasyonları üzerine görüş alışverişi yapıldı.
Ankara’ya özel olarak kamuya yönelik çalışma grubu faaliyetlerine başlayacak. Ankara’daki toplantıya AECOM, Akdaş Döküm, Çalık Enerji, ÇE-KA, Ekon Endüstri, Elektrik Üretim A.Ş., Erişim Makine, Finansbank, Hazine Müsteşarlığı, Mesa Mesken, Nuh’un Ankara Makarnası, Özaltın Grup, Rönesans Holding, Türkerler, Vodafone Türkiye Yıldızlar SSS Holding, Yüksel Grup, Yüksel İnşaat gibi kurumların bilgi işlem, proje yönetimi, üretim, bütçe kontrol ve mali işler bölümlerinden ERP proje ekipleri ve yönetim seviyesinden katılımlar oldu.
2012 yılı Şubat ayında Türkiye’deki şirketlerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması ve verimliliğini artırmasına destek olmak amacılığıyla markalardan bağımsız olarak kurulan ERP Komitesi, 2.750’den fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma, bilinçlendirme ve marka bağımsız danışmanlık hizmetleri üzerine çalışmalarını genişletiyor.
ETİKETLER : Sayı:951

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics