Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2013 / 08:11

ERP Komitesi Ankarada’ydı

ERP Komitesi’nin Ankara’daki ilk toplantısı 7 Aralık’ta, Vodafone Türkiye ev sahipliğinde, ERP Komitesi Ankara temsilcisi Özaltın Grup Adil Bişkin ve ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp’ın katılımıyla düzenlendi. Ankara’daki ERP projelerinin değerlendirildiği toplantıda, yönetimin ve bilgi işlem dışındaki bölümlerin ERP projelerine yaklaşımı, ERP üreticisi ve hizmet sağlayıcı şirketlerin danışmanlık yapısı ve proje organizasyonları üzerine görüş alışverişi yapıldı.
Ankara’ya özel olarak kamuya yönelik çalışma grubu faaliyetlerine başlayacak. Ankara’daki toplantıya AECOM, Akdaş Döküm, Çalık Enerji, ÇE-KA, Ekon Endüstri, Elektrik Üretim A.Ş., Erişim Makine, Finansbank, Hazine Müsteşarlığı, Mesa Mesken, Nuh’un Ankara Makarnası, Özaltın Grup, Rönesans Holding, Türkerler, Vodafone Türkiye Yıldızlar SSS Holding, Yüksel Grup, Yüksel İnşaat gibi kurumların bilgi işlem, proje yönetimi, üretim, bütçe kontrol ve mali işler bölümlerinden ERP proje ekipleri ve yönetim seviyesinden katılımlar oldu.
2012 yılı Şubat ayında Türkiye’deki şirketlerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması ve verimliliğini artırmasına destek olmak amacılığıyla markalardan bağımsız olarak kurulan ERP Komitesi, 2.750’den fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma, bilinçlendirme ve marka bağımsız danışmanlık hizmetleri üzerine çalışmalarını genişletiyor.
ETİKETLER : Sayı:951
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN