Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2012 / 16:19

ERP Komitesi bir araya geldi

ERP Komitesi, 18 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Swiss Otel’de ERP Profesyonelleri, Yönetim danışmanları, Akademisyenler, ERP Kullanıcıları ve adayları ile buluştu.

Komitenin ERP adayı firmalara yönelik programları, düzenlediği seminerler, ERP konulu akademik dokümanlar, üyeleri ve sektörel çalışma grupları hakkında detaylı bilgi paylaşıldı.

ERP Komitesinin sunduğu avantajlardan faydalanan üye sayısının her geçen gün artması ERP Komitesine duyduklarının güvenin bir ifadesi olduğunu ifade eden ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker SARP sözlerine şöyle devam etti. “ERP Komitesi için üyelik yapısının çok önemli olduğunu vurgulamak isterim. ERP Komitesi sahip olduğu kaynakları, ERP kullanıcılarının en iyi çözümleri geliştirmeleri için onların hizmetine sunuyor. Bilgi çağı olarak nitelendirdiğimiz bu çağda, ERP Komitesi kurumların operasyonel etkinlik ve verimlilik hedefledikleri ERP projelerinde başarıya ulaşabilmesi için akademisyen, yönetim danışmanı üyelerinin ileri seviyedeki uzmanlıklarını ve tecrübelerini ERP kullanıcılarının istifadesine sunduğu bir platform olmaya devam edecektir.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN