Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2012 / 16:19

ERP Komitesi bir araya geldi

ERP Komitesi, 18 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Swiss Otel’de ERP Profesyonelleri, Yönetim danışmanları, Akademisyenler, ERP Kullanıcıları ve adayları ile buluştu.

Komitenin ERP adayı firmalara yönelik programları, düzenlediği seminerler, ERP konulu akademik dokümanlar, üyeleri ve sektörel çalışma grupları hakkında detaylı bilgi paylaşıldı.

ERP Komitesinin sunduğu avantajlardan faydalanan üye sayısının her geçen gün artması ERP Komitesine duyduklarının güvenin bir ifadesi olduğunu ifade eden ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker SARP sözlerine şöyle devam etti. “ERP Komitesi için üyelik yapısının çok önemli olduğunu vurgulamak isterim. ERP Komitesi sahip olduğu kaynakları, ERP kullanıcılarının en iyi çözümleri geliştirmeleri için onların hizmetine sunuyor. Bilgi çağı olarak nitelendirdiğimiz bu çağda, ERP Komitesi kurumların operasyonel etkinlik ve verimlilik hedefledikleri ERP projelerinde başarıya ulaşabilmesi için akademisyen, yönetim danışmanı üyelerinin ileri seviyedeki uzmanlıklarını ve tecrübelerini ERP kullanıcılarının istifadesine sunduğu bir platform olmaya devam edecektir.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics