Bilişim Dünyası 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

ERP platformu Türkiye’de

Almanya’da ERP pazarının tanınan markası IT-Matchmaker Türkiye pazarına hizmet sunmaya başladı. ERP arayan şirketler www.it-matchmaker.com.tr adresinden profesyonel listeleri sayesinde Türk ERP pazarında analiz yapabiliyor. Bu sayede şirketlerin kendilerine uygun en iyi ERP ortaklarını bulmalarına olanak tanıyor. Şu an başlangıç olarak web sitesinde 42 ERP çözümü bulunuyor. Almanya Aachen Teknik Üniversitesi’nin FIR e.V. Enstitüsü’nün 20 yıllık tecrübesine dayanarak, Trovarit şirketi IT-Matchmaker‘ı geliştirdi. Bu çevrimiçi aracı sayesinde, uygulama kullanıcıları kendi ihtiyaçlarına göre uygun ERP çözümlerini güvenli bir şekilde sınıflandırabiliyor. Etkin bir şekilde proje ihalelerinde uygulanabiliyor. Ürünün en önemli özelliği bağımsız olması olarak nitelendiriliyor. Tedarikçiler platforma ücretsiz şekilde katılabiliyor.
IT-Matchmaker üzerinden pazar analizi nasıl çalışıyor?
Ücretsiz kayıt yaptıktan sonra uygulama kullanıcısı kendine özel araştırma profilini doldurur. Bunun için birçok soru yanıtlaması gerekiyor. İlk başta bulunduğu sektör olmak üzere kaç kullanıcı sayısından daha birçok konuya değiniliyor. Tek bir tıklayışla IT-Matchmaker bir liste çıkarıyor ve ihtiyaçları karşılayabilen tedarikçilere göre sıralandırma yapıyor. Bu liste sadece fonksiyonları ve teknolojiyi değil tedarikçiler hakkında geniş çaplı bilgi ve referansları da dikkate alıyor. Bu bilgiler sayesinde kullanıcı kendine en uygun 20 çözümü öğrenip ücretsiz olarak bu neticeyi TOP20 raporu olarak sipariş edebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN