Bilişim Dünyası 26 ARALIK 2013 / 10:41

Esit süreçlerini IFS ERP ile yönetecek

ESİT Elektronik arasında Nisan ayında yapılan anlaşma ile başlayan IFS ERP projesi son hız ile devam ediyor. Proje sonunda ESİT Elektronik, ileri teknoloji ürünü dinamik ve otomatik tartım ürünlerini IFS ERP ile üretecek.ESİT, CRM den satış sonrası servise kadar tüm süreçlerinde tek çözüm olarak IFS ERP kullanacak. IFS ERP’nin mobil uygulamalarının özellikle satış ve satış sonrası servis organizasyonları tarafından kullanılması planlanıyor.IFS ERP’nin en güncel versiyonu olan IFS Applications 8’in kurulum çalışmalarına başlayan IFS proje ekipleri özellikle konfigüratif üretim konusunda oluşturdukları çözümler ile ESİT Elektronik’e büyük artı sağlamayı hedefliyor. ESİT IFS ERP Projesi’nin kurulumunun başarıyla devam ettiğini belirten IFS ESİT Proje Yöneticisi Tolga Demir, uygulamaya 1 Ocak 2014 de ESİT’in tüm birimlerinde geçileceğini belirtti.


IFS’in pek çok farklı üretim şekline yönelik süreçleri aynı yapı altında karşılaması, proje endüstrilerine uygun yapısı, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) desteğinin tam olması, servis yönetimi uygulamalarının mobil uygulanabilmesi gibi pek çok özellik seçim sürecinde önemli kriter oldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN