Bilişim Dünyası 04 MART 2012 / 15:02

ESM ile müşterilerinizi tanıyıp hareketlerini izleyin

M.I.C Bilişim ileri teknoloji araçlarını kullanarak tüm sektörlere uluslararası kalite standartlarında web yazılımları üretmek amacıyla kurulmuş bir şirket. M.I.C Bilişim, tüm sektörlere yönelik geliştirdiği çözümlerle pazarda faaliyetlerini sürdürüyor. ESM Online Yönetim Sistemi’ni, e-Ticaret paketlerini, şirketlere özel tasarım çalışmalarının yanı sıra şirket, kurumsal web sitesi ve 3D projeleriyle de farklılık yaratmayı hedefliyor.
Şirketin sunduğu çözümlerden ESM Online Yönetim Sistemi, verilere çevrimiçi erişim, hızlı ve kolay kullanım, esnek analiz, bütünleşik e-ticaret olanağı sağlıyor. Şirketten yapılan açıklamada, ESM’nin başlıca faydaları arasında işlere her zaman ve her yerden anlık erişmek ve yönetmek, tüm satış, stok ve mali bilgilere anında erişip izleyebilmek, müşterileri tanıyıp hareketlerini izleyebilmek, müşterileri değişik kriterlere göre sınıflayabilmek, ürün yönetimini planlamak, yeni açılacak satış ve servis noktalarını anında tanımlayabilmek, bayi ve servis kanalını daha iyi ve etkin yönetebilmek sıralanıyor.
ETİKETLER : Sayı:861

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN