Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2014 / 14:00

Etiketleme ihtiyacına modern çözümler

Brother Türkiye, farklı kullanım alanları sunan etiketleme ürünleri P-Touch serisi etiket yazıcıları için bayileri ile biraraya gelirken, kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren MAS ile yaptığı P-Touch serisinde distribütörlük bilgisini de paylaştı.

5 Şubat’ta Shangri La Bosphorus’ta gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Brother Ortadoğu Bölge Başkanı Soichi Murakami, 25 yıldan uzun zamandır yaptıkları P-Touch odaklı çalışmaların, Türkiye’de de gittikçe daha fazla kullanıldığına işaret etti. Bu yapıyı, ‘farklı sektörler için uygun’ olarak tanımlayan Murakami, örnek olarak ev ve sanayide farklı sektörlerde kullanım imkanına dikkat çekti. “Etiketlemede maddeler değişse de, etiketleme ihtiyacı değişmeyecek” diyen Murakami, MAS ile işbirliğinin de önemine dikkat çekti. Brother Türkiye P-Touch Ürün Müdürü Başak Gökçetekin de, P-Touch ürün ailesinde Türkiye pazarındaki cihazlar, bunların kullanım alanları ve MAS ile distribütörlük anlaşmasının detayları hakkında bilgi verdi. Türkçe menülerle kullanımı kolay olan etiketleme cihazları, özellikle demirbaş barkodlama ve etiketleme alanında birçok sektörde kullanılıyor. Çıkan etiketlerde laminasyon özelliği ise ısı, nem, sıcaklık, soğukluk gibi birçok faktöre karşı dayanıklılık, etiketlerde kalıcılık sağlıyor. P-Touch serisindeki cihazların her biri farklı kullanım ihtiyaçları için konumlanıyor, ama her birinde etiket kasetleri 8 metre. Gökçetekin’in verdiği bilgiye göre, bu yapıda hedef uygulama sağlık sektörü. Gökçetekin, özellikle adli tıbbın P-Touch ürünlerini kullandığını vurguladı. P-Touch serisi etiket yazıcılarında fiyatlar ise ev kullanımına uygun ürünlerde 85 TL’den başlıyor, sektöre özel kapsamlı uygulamaları içeren yapılarda bin TL’ye kadar değişebiliyor.
ETİKETLER : Brother Türkiye MAS
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN