Bilişim Dünyası 29 OCAK 2014 / 15:03

ETL şimdi ücretsiz

Informatica, PowerCenter Express Edition ile şimdi ücretsiz.Bugüne kadar, sadece büyük kuruluşların ulaşabildiği yüksek kaliteli veri entegrasyonu ve profilleme ürünlerine  her ölçekte kuruluşun ve her kullanıcının kolaylıkla erişebilmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması  Informatica PowerCenter Express Edition'ın ücretsiz olması ile ile mümkün hale geldi.

PowerCenter Express Edition ile birden fazla projeyi destekleyebilir; projeler arasında tekrar kullanımı teşvik edebilir; mevcut sistemler, uygulamalar ve teknoloji standartları ile beraber çalışabilir; bugünün küçük çaplı projelerini, yarının karmaşık mimarilerine dönüştürebilir. Hızlı ve kolay kurulumu olan PowerCenter Express Edition, kapsamlı ETL  (Extract-Transform-Load) ile veri akış sürecinde istenilen noktayı test etme imkanı sağlıyor. Farklı kaynaklardan birleştirilen veriler üzerinden, limitsiz kolon ve kural bazlı profillendirme sağlayarak , veri kalitesini belirleyebiliyor. İlişkisel veri tabanı, yapısal olmayan kaynaklara ve yardımcı dökümanlara kolay erişim sağlıyor. Workflow, adresleme ve dönüştürme objelerinin üstverilerini içeren PowerCenter Express, diğer uyumlandırma ürünlerinden çok daha hızlı.

Bu teknolojinin ücretsiz versiyonuna ulaşmak için; www.komtas.com adresindeki ilgili sayfa ziyaret edilebilir.
http://www.komtas.com/bizden-haberler/informatica-powercenter-express-edition-simdi-ucretsiz

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN