Bilişim Dünyası 07 MART 2010 / 18:00

Etohum Kampı internet dünyasını ağırladı

ETOHUM, 2008 yılından bu yana yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluştururken gerçekleştirdiği kamplarla onlara yol göstermeye devam ediyor. Girişimcilik Kampı’nın ikincisini 18 – 21 Şubat tarihleri arasında Rixos Hotels sponsorluğu ile  Antalya Rixos Premium Belek’te düzenleyen Etohum, 2010 yılında yatırım yapılacak 15 internet girişimcisini de bir araya getirdi. Kampa ilişkin olarak açıklama yapan Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, 2010 yılının internet şirketlerinin yılı olacağını belirterek sözlerine şöyle devam etti:
“Ekonomik durgunluk dönemlerinde kurulan şirketler, iş süreçlerini rakiplerine göre daha verimli bir şekilde düzenleyebiliyorlar. 2001 krizindeki internet girişimlerinin bir kısmı bugün büyük ölçekli şirketler haline geldiler. Şimdi ise yeni internet girişimlerine öncülük yapıyorlar. İşte Etohum Girişimcilik Kampı sayesinde sektörün önde gelenleri ile yeni girişimcileri bir araya getirerek deneyimlerini paylaşmalarını ve yol gösterici olmalarını sağlıyoruz. Bu nedenle çok mutluyum çünkü dört gün boyunca sektörün önde gelen isimlerinin desteği ile yeni girişimciler birbirinden değerli bilgilere ulaşma fırsatı yakaladı.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN