Bilişim Dünyası 19 MART 2017 / 15:42

eTürkiye Ödülleri için başvuru süresi uzatıldı

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) ve TÜSİAD işbirliğiyle gerçekleştirilen, kamu kurumlarının ve yerel yönetimlerin e-Devlet projelerinin ödüllendirilmesi amacıyla 14’üncü kez düzenlenecek eTürkiye (eTR) Ödülleri için başvurucu süreci uzatıldı. Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler, Kamudan İş Dünyasına e-Hizmetler, Kamudan Kamuya e-Hizmetler, Küçük Ölçekli Belediye Kategorisi, Orta Ölçekli Belediye Kategorisi ve Büyük Ölçekli Belediye Kategorisi’nin yanı sıra, modern devlet anlayışını destekleyen, şeffaflık, sosyal sorumluluk, istihdam olanağı yaratmak, maliyet verimliliğini artırmak gibi öncelikleri taşıyan uygulamalar için “Vodafone Özel Ödülü”nün de verileceği organizasyon için son başvuru tarihi 22 Mart 2017. 
TBV ve TÜSİAD, e-Devlet’in önemine, buna bağlı olarak dijital vatandaşlık kavramına da vurgu yaparak, kamu kurumları ve yerel yönetimlerin başarılı e-Devlet uygulamaları hakkında farkındalık yaratma ve öne çıkan uygulamaları ödüllendirme hedefiyle bu organizasyona imza atıyor. Bu kapsamda, kamu kurumlarının e-Devlet uygulamalarını hızla gerçekleştirmeleri, özel sektörün bu dönüşüme destek olacak çalışmaları sürdürmesi yönünde özendirilmesi amaçlanıyor. Ödüller, Mayıs ayında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Başvuru ve detaylı bilgi için de http://www.etrodulleri.org  adresini ziyaret etmek mümkün. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN