Bilişim Dünyası 09 EKİM 2011 / 11:11

Eurometall’den perakende treni

Yenilikçilik ana temasıyla bu yıl ilk kez yola çıkan Perakende Treni 7-30 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de 7 ili gezerek rotasını tamamladı. Eurometall’ in de sponsor olduğu organizasyonda Perakende Treni, Türkiye’nin lider perakendecileri ile tüketicileri ve yerel perakendecileri buluşturdu.
Perakendeye yönelik A’dan Z’ye çok geniş bir ürün gamı sunan, perakendenin mega marketi Eurometall, proje kapsamında “Büyüme Haritaları” konulu konferanslarda perakendeciler ve tüketicilerle bir araya geldi. Devlet Demiryolları’ ndan kiralanan 13 özel vagondan oluşan ve İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan hareket eden Perakende Treni, Eskişehir, Konya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Ankara’yı içeren programı ile toplam 2 bin 978 kilometre yol kat etti. Yolculuğunun son durağında Perakende Treni, 4 gün boyunca İstanbul’da konakladı.
Eurometall, Üçge Elektronik, Dove, Migros, Nestle, TEB ve Hürriyet sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonun toplamda 2 milyon liralık operasyon maliyeti olduğu belirtildi. Perakende Treni’ ninde vagonları bulunan, bu şehirlerdeki toplantı ve organizasyonlara katılan şirketlerin 25 bin kişiye ulaşması hedeflendi.
ETİKETLER : Sayı:841

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics