Bilişim Dünyası 09 EKİM 2011 / 11:11

Eurometall’den perakende treni

Yenilikçilik ana temasıyla bu yıl ilk kez yola çıkan Perakende Treni 7-30 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de 7 ili gezerek rotasını tamamladı. Eurometall’ in de sponsor olduğu organizasyonda Perakende Treni, Türkiye’nin lider perakendecileri ile tüketicileri ve yerel perakendecileri buluşturdu.
Perakendeye yönelik A’dan Z’ye çok geniş bir ürün gamı sunan, perakendenin mega marketi Eurometall, proje kapsamında “Büyüme Haritaları” konulu konferanslarda perakendeciler ve tüketicilerle bir araya geldi. Devlet Demiryolları’ ndan kiralanan 13 özel vagondan oluşan ve İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan hareket eden Perakende Treni, Eskişehir, Konya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Ankara’yı içeren programı ile toplam 2 bin 978 kilometre yol kat etti. Yolculuğunun son durağında Perakende Treni, 4 gün boyunca İstanbul’da konakladı.
Eurometall, Üçge Elektronik, Dove, Migros, Nestle, TEB ve Hürriyet sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonun toplamda 2 milyon liralık operasyon maliyeti olduğu belirtildi. Perakende Treni’ ninde vagonları bulunan, bu şehirlerdeki toplantı ve organizasyonlara katılan şirketlerin 25 bin kişiye ulaşması hedeflendi.
ETİKETLER : Sayı:841
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN