Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2013 / 08:15

Evernote 5 yaşında

Dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olan Evernote, kuruluşunun 5. yılını, 18 Haziran tarihinde İstanbul Boğazı’nda düzenlediği tekne turu etkinliği ile kutladı.

Etkinlikte konuşma yapan Evernote’un Türkiye’deki kurumsal ilişkiler şirketinin genel müdürü Jack Jacob, “Evernote ile hatırlamak istediğiniz her türlü içeriği kolayca saklayıp zamanı geldiğinde rahatça bulabiliyorsunuz. Bu yüzden Evernote’a yönelik talep hem dünya’da hem de Türkiye’de çok fazla.” dedi. Evernote’un kullanıcı sayısının dünya çapında 60 milyona ulaştığını ve Türkiye’deki kullanıcı sayısının da 500 bin olduğunun altını çizen Jacob, Evernote’un ileri ve iyi tasarlanmış teknolojinin hayatı kolaylaştıracağına inandığını ve çalışmalarını bu yönde şekillendirdiğini belirtti.
Evernote, bireylerin anılarını kaydetmesi, bulması ve onlarla etkileşim kurmasına olanak tanıyan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı oluyor. Evernote uygulamaları, tüm büyük bilgisayar, web, mobil ve tablet platformlarında kullanılabiliyor. 2013 yılının Mart ayında Barselona, İspanya’daki Mobil Dünya Kongresi’nde “En İyi Kurumsal Uygulama” ödülünü kazanan Evernote ailesinde Evernote Peek, Evernote Web Clipper, Skitch, Penultimate, Evernote Clearly, Evernote Hello ve Evernote Food uygulamaları bulunuyor.
ETİKETLER : Sayı:927

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics