Bilişim Dünyası 28 ŞUBAT 2013 / 14:43

Evernote Business, Türkiye’ye açılıyor

Evernote, bugün Evernote Business’ın Türkiye’ye açıldığını duyurdu.

Şirketlerin her çalışanın katkısından ve bilgisinden yararlanmasına olanak tanıyan bir çözüm olan Evernote Business, çalışanlara kullandıkları tüm tablet, telefon ya da bilgisayarlardan zengin bir bilgi kaynağına anında erişim sağlıyor. Aralık 2012’deki piyasaya çıkışından bu yana, tüm dünyadan 3.000’den fazla işletme Evernote Business’ı kullanıyor.

Evernote Business şu anda Kuzey Amerika ve Avrupa'nın her yanında, Avustralya ve Yeni Zelanda, Rusya, Güney Afrika ile Ortadoğu’daki bazı ülkelerde kullanılıyor. 2013 yılının ilk yarısında 50 ülkede daha bulunabilir olması ve Asya Pasifik ve Latin Amerika’daki birçok bölgenin de çok yakında bu ülkelere eklenmesi bekleniyor.

Evernote'un 50 milyon kullanıcısının üçte ikisinden fazlasıiş günlerinde verimliliği arttırmak için Evernote’u kullanmaktadır. Evernote kullanıcılarının %70’inden fazlası Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ülkelerdeyken, global küçük ve orta ölçekli işletmeler pazarı Evernote Business için büyük bir fırsat teşkil etmektedir.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile (KOBİ) daha büyük ölçekli şirketlerdeki çalışma gruplarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Evernote Business, temel Evernote ürününe bilgi keşfetmeyi kolaylaştıran ve bir kullanıcılar grubunun tümüne kolay bir şekilde dağıtılmasına olanak tanıyan çeşitli özellikler ekliyor. Evernote Business, çalışanların önemli bilgileri almasının ve hatırlamasının yanında, kuruluştaki diğer kişilerin bu konularda neler bildiğini keşfetmesi için, emek sarfiyatına izin vermeyen ve bilgi boşluklarını dolduran bir çözüm yaratmaktadır.

Evernote Operasyon Direktörü Ken Gullicksen şöyle belirtti: “Evernote gibi hızlı büyüyen işletmelerin karşılaştığı en büyük güçlüklerden biri, şirketlerindeki bireylerin ve grupların bilgisini keşfetmektir. Evernote Business her çalışanın kendi bilgisini toplamasına olanak tanırken, aynı zamanda iş arkadaşlarının ne bildiğini keşfetmesine yardımcı oluyor. Evernote şirketlerin büyürken dahi, küçük bir şirket pratikliğinde hareket edebilmesine yardımcı oluyor. Her geçen gün kurumsal müşterilerimizden yeni bir şeyler öğreniyor ve ürünü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
ETKİNLİKLER