Bilişim Dünyası 18 EYLÜL 2011 / 16:59

Evlilik listesi, internette iş modeline taşındı

Her yıl 600 bin çiftin evlendiği Türkiye’de hediye seçimini kolaylaştıracak ve internet üzerinden alımını sağlayacak ‘evlilik hediye listesi’ sitesi Kurdele.com açıldı. 14 Eylül’de Divan Otel’de yapılan toplantı ile duyurulan ve ülkemizin tanınmış yatırımcılarının vizyoner bir bakış açısıyla güçlerini birleştirdiği Kurdele.com, pek çok markanın ürünlerini evlenme hazırlığı içerisindeki çiftlerle buluşturuyor. Evlilik hediye listesini Türkiye’de hayata geçirmek için güçlerini birleştiren iş dünyasının tanınmış isimleri Burhan Karaçam, Önder Öztarhan, Nuri Öztaşkın, Can Ateş, Didem Altop, Bülent Çelebi, Melih Ödemiş, Ayşegül Soylu, Timur Altop ve Abdullah Uygun.
Toplantıda konuşan Kurdele.com CEO’su Timur Altop Kurdele.com’un internet üzerinden evlilik listesi üzerinden zaman kaybetmeden hediye bulma ve satın alma avantajı sağladığını belirtti. Kurdele.com Kurucu Ortağı Burhan Karaçam, “Yılda 600 bin çiftin evlendiği Türkiye’de internet kullanım oranları da hızla artıyor. Bu nedenle Türkiye’de bu pazarın verimli kullanım ve etkili bir yönlendirmeyle kısa sürede 100 milyon doların üzerine çıkacağını tahmin ediyoruz” dedi. Türkiye’de e-ticaretin 24 milyar TL üzerinde hacmi olduğunu söyleyen Kurdele.com Kurucu Ortağı Melih Ödemiş ise, e-ticaret projelerinin hızlı bir yükselişe geçtiğini belirtti.
ETİKETLER : Sayı:838

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN