Bilişim Dünyası 25 HAZİRAN 2016 / 15:20

Extreme Networks, Y3K ile iş ortaklığını duyurdu

Küçük projelerden, çok yüksek kapasiteli veri merkezlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Extreme Networks, Türkiye’de Y3K ile büyümeyi hedefliyor.
Türkiye’nin önde gelen kamu ve sanayi kuruluşları, finans yapıları, havaalanları, cezaevleri, eğitim ve sağlık kuruluşlarının projelerini başarıyla gerçekleştiren Extreme Networks, birçok projeye ürün desteği sağlayan ve 35 uluslararası markanın dağıtımını üstlenen Y3K ile işbirliğine gidiyor.
Y3K Ürün Yönetimi Direktörü Dr.Serdar İnce, konuyla ilgili yaptığı açıklamada:
“Y3K, elektronik güvenlik sistemlerinde kalitesi kanıtlanmış 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörü. Bu sayede proje firmalarının, doğru ürünü bulma, zamanında ve en uygun koşullarla tedarik edebilme gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. Bu minvalde, katma değerli hizmet sunarak, Extreme Networks gibi bir dünya deviyle Türkiye’de çalışabilecek en önemli partnerlerden biri olduğumuzu düşünüyorum. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet veren bu iki kuruluşun sinerjisinden güvenlik ve ağ alanında çok ciddi kazanımlar doğacaktır.” dedi.
 
ETİKETLER : Extreme Networks Y3K 1078
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN