Bilişim Dünyası 08 HAZİRAN 2016 / 14:58

EY ve GE Digital, IIoT için bir arada

EY, endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) hizmetlerinin sağlanması ve geliştirilmesi adına GE Digital ile yeni bir stratejik işbirliğine imza attı. İki şirket arasında sağlanan anlaşma, sanayi şirketlerinin sermaye varlığı ve bulut bilişim süreçleri ile bağlantılı verimliliğinin artırılmasına destek olacak.
EY ve GE Digital, GE’nin Predix® isimli bulut bilişim bazlı operasyon sistemi ile sektörel hizmetler sunarak sanayi makinelerinin çalışma sürelerinin uzatılması ve iş akışının geliştirilmesi yoluyla şirketlerin faaliyet giderlerini azaltmalarına ve gelirleri artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Sağlanan anlaşma ile IoT, veri analizi ve siber güvenlik alanlarındaki uzmanlığını farklı sektörlerden şirketler için kullanacak.
EY Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Lideri Selim Elhadef, “Dijital teknolojilerin sanayinin her alanını etkilemesi ile birlikte işletmeler büyük bir adaptasyon baskısı altına girdi. Yöneticiler hızlı değişen bir piyasada bir yandan şirket performansını optimum hale getirmeye, diğer yandan maliyetleri kontrol altında tutmaya çabalıyor. GE ile sağladığımız anlaşma, endüstriyel nesnelerin interneti hizmetlerinde inovatif bir yaklaşım benimsenmesinin önünü açarak şirketlerin verimliliğini artırmamızı sağlayacak.  GE’nin IIoT teknolojisi ile EY’nin IIoT deneyiminin bir araya getiren bu ortaklık sayesinde müşterilerimiz veri ve analizler yoluyla işletmelerini yeniden yapılandırabilecek” değerlendirmesini yaptı.
ETİKETLER : EY GE Digital IIoT

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics