Bilişim Dünyası 08 HAZİRAN 2016 / 14:58

EY ve GE Digital, IIoT için bir arada

EY, endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) hizmetlerinin sağlanması ve geliştirilmesi adına GE Digital ile yeni bir stratejik işbirliğine imza attı. İki şirket arasında sağlanan anlaşma, sanayi şirketlerinin sermaye varlığı ve bulut bilişim süreçleri ile bağlantılı verimliliğinin artırılmasına destek olacak.
EY ve GE Digital, GE’nin Predix® isimli bulut bilişim bazlı operasyon sistemi ile sektörel hizmetler sunarak sanayi makinelerinin çalışma sürelerinin uzatılması ve iş akışının geliştirilmesi yoluyla şirketlerin faaliyet giderlerini azaltmalarına ve gelirleri artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Sağlanan anlaşma ile IoT, veri analizi ve siber güvenlik alanlarındaki uzmanlığını farklı sektörlerden şirketler için kullanacak.
EY Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Lideri Selim Elhadef, “Dijital teknolojilerin sanayinin her alanını etkilemesi ile birlikte işletmeler büyük bir adaptasyon baskısı altına girdi. Yöneticiler hızlı değişen bir piyasada bir yandan şirket performansını optimum hale getirmeye, diğer yandan maliyetleri kontrol altında tutmaya çabalıyor. GE ile sağladığımız anlaşma, endüstriyel nesnelerin interneti hizmetlerinde inovatif bir yaklaşım benimsenmesinin önünü açarak şirketlerin verimliliğini artırmamızı sağlayacak.  GE’nin IIoT teknolojisi ile EY’nin IIoT deneyiminin bir araya getiren bu ortaklık sayesinde müşterilerimiz veri ve analizler yoluyla işletmelerini yeniden yapılandırabilecek” değerlendirmesini yaptı.
ETİKETLER : EY GE Digital IIoT
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN