Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2014 / 12:45

Fikirler yarışıyor

Software AG 10 bin dolar ödül kazanacak dünyanın en iyi bilişim teknolojisi fikrini arıyor.

Software AG'nin Üniversite İlişkileri Programı, dünya çapındaki üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere hitap eden "Idea Contest" adı altında bir yarışma başlatıyor. İş Süreçleri Mükemmelliği alanında lider yazılım şirketi Software AG, Üniversite İlişkileri Programı çerçevesinde düzenlediği ilk Innovation World Fikir Yarışması'nı "Idea Contest" adı altında başlatıyor.

Software AG ürünlerini kullanarak veri, entegrasyon ve iş süreçleri alanında en özgün fikri somut bir model ile ortaya koyan en iyi çalışma, ürünün geliştirilmesi için gereken 10 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. Proje, aynı zamanda, dünyanın en etkili medya kuruluşlarının yanı sıra endüstri liderlerinin de katılacağı, 13-15 Ekim tarihlerinde ABD'nin New Orleans şehrinde düzenlenecek Innovation World 2014 konferansında sergilenen ürünler arasında yerini alacak.

Yarışmaya sunulacak projenin Software AG teknolojilerini ön plana çıkarması ve "dört büyük güç" olarak tanımlanan büyük veri, bulut, mobil ve sosyal medya trendlerini özgün bir yaklaşımla ele alması bekleniyor.

 
ETİKETLER : Software AG

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN