Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2013 / 08:10

Finans dünyası teknoloji çözümlerini konuşacak

2014 yılında gerçekleşecek etkinliklerden biri de IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi olacak. 8-10 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul’da WOW Convention Center’da düzenlenecek olan IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, finans dünyasını bir araya getirecek. Finans dünyası için geliştirilmiş olan teknoloji çözümlerine odaklanmış olan etkinliğin konu başlıkları arasında ana bankacılık, mobil bankacılık, ödeme sistemleri, yönetim, uyumluluk, risk yönetimi, suiistimal önleme, BT güvenlik, büyük veri, veri merkezi, felaket kurtarma, bulut bilişim, sanallaştırma ve iş zekâsı başlıkları yer alacak. Konferans sırasında ürün ve teknoloji tanıtımı için çalıştayların da düzenleneceği etkinliğin destekçileri arasında PCI Security Standards Council, Cloud Security Alliance gibi kuruluşlar da bulunuyor.
IFINTEC Konferansı Genel Müdürü Ergun Selçuk, etkinlikle ilgili şu açıklamalarda bulundu: ”IFINTEC Konferansı, finans kurumları için geliştirilmiş olan ürün ve hizmet çözümlerinin tanıtılması için çok uygun bir platform sunmakta. IFINTEC Konferansı’na dünyanın birçok ülkesinden de yoğun katılım beklenmekte.”
Etkinlikle ilgili daha fazla bilgiye ise www.ifintec.com adresinden erişilebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:951
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN