Bilişim Dünyası 08 HAZİRAN 2016 / 15:01

Flash’ın yükselişi hızlanıyor

EMC Corporation, tamamı flash pazar payıyla ilgili elde ettiği sonuçları açıkladı. Buna göre, dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar birleştirilmiş ve karma iş yüklerinin yanı sıra dünyanın yüksek performans gerektiren uygulamalarına ilişkin çok sayıda kurumsal ihtiyacı karşılamak amacıyla EMC'ye yönelmeye devam ediyor.
XtremIO tamamı flash depolama dizisinin büyüme göstermesini sağlayan EMC, kısa bir süre önce IDC tarafından yayımlanan Kurumsal Depolama Sistemleri Çeyrek Dönem Raporu’na göre, tamamı flash dizilerde pazar liderliğini geliştirdi. Tamamı flash pazarında EMC, 2015 yılının dördüncü çeyreğinde bir önceki yıla kıyasla yüzde 4,1 artışla yüzde 40,3 pazar payına ulaşarak liderliğini sürdürdü. 2015 yılının tamamına bakıldığında, EMC tamamı flash alanı gelirlerinde yüzde 37,7 ile en yakın rakibinin iki buçuk katından fazla pazar payı elde etti. EMC Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölge Sistem Mühendisleri Müdürü Gökçe Öztürk konuyla ilgili şunları söyledi:
“EMC, 2016 yılını Tamamı Flash yılı olarak ilan etti.  XtremIO'nun başarısını temel alan kapsamlı portföyümüz artık VMAX All Flash, DSSD D5 ve bugünün küresel kuruluşları için modern veri merkezi olanaklarıyla tasarlanmış yeni EMC Unity depolama sistemlerini içeriyor.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics