Bilişim Dünyası 04 TEMMUZ 2013 / 14:34

Freezone’lulara Interrail indirimli

Özgürlük mesajını mobil iletişimden hayatın dört bir yanına taşıyan Vodafone FreeZone, şimdi de gençlere Avrupa’yı özgürce gezme imkanı sunuyor. Vodafone Freezone’lular Interrail biletlerini indirimli alırken, 10 Vodafone Freezone’lu da birer arkadaşıyla tüm ülkelerde geçerli Interrail Global Pass Bileti kazanıyor.


Vodafone Türkiye’nin“Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, gençlerin seyahat özgürlüğünü destekliyor ve gençlere Avrupa’yı özgürce gezme imkanı sunuyor. Vodafone Freezone’lular şimdi de tüm ülkelerde geçerli Interrail Global Pass biletlerini yüzde 20 indirimle alıyor, yeni ülkeleri indirimli keşfediyor. Üstelik 10 Vodafone Freezone’lu ve onların Vodafone Freezone’lu birer arkadaşı da tüm Interrail ülkelerinde 22 gün sürekli geçerli Interrail Global Pass bileti hediye kazanma şansı yakalıyor!


Ülkemizdeki en geniş Interrail paketini kazanma şansına Vodafone Freezone’un Facebook sayfasındaki uygulaması üzerinden sahip olunuyor. Vodafone Freezone’lular, kendilerinin ve birlikte seyahat etmek istedikleri Vodafone Freezone’lu arkadaşlarının bilgilerini uygulamaya giriyor, neden onların seçilmesi gerektiğini kısaca jüriye anlatıyor. Jüri, gençlerin cevaplarını değerlendirerek, şanslı Vodafone Freezone’luları belirliyor.Kampanyayla ilgili detaylar Vodafone FreeZone.com sitesinde yer alıyor.

Fatih Uysal:“Gençlere Interrail’le özgür seyahat fırsatı yaratan ilk operatörüz”

Vodafone FreeZone’la 26 yaş altı gençlerin ihtiyaçlarına karşılık veren ürün ve servislerle hayatlarında fark yaratmak üzere çalıştıklarını belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, pazarlamada segmentasyon odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek, bunları tam olarak karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirme hedefiyle çalışıyoruz. Her segmentin ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olduğu bilinciyle, 26 yaş altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlarla hayatlarında fark yaratmak üzere Mayıs 2011’de Vodafone FreeZone markasını hayata geçirdik. Vodafone FreeZone markamızla gençlere daha fazla özgürlük alanları yaratmayı hedefliyoruz. İki yıldan bu yana hiç durmadan, yorulmadan çalıştık. Vodafone FreeZone çatısı altında birçok önemli projeye imza attık. Gençler gençliklerini özgürce yaşayabilsinler diye konserden sinemaya, yemekten giyime birçok alanda onlara kolaylıklar sunduk. Şimdi bu özgürlükler dünyasına seyahat özgürlüğünü de ekleyerek gençlere yeni ülke ve kültürleri özgürce keşfetme imkanı sunuyoruz. Bu projeyle Vodafone FreeZone’lular Avrupa’yı baştan başa kateden dünyaca ünlü Interrail seyahat biletlerine yüzde 20 indirim ayrıcalığıyla sahip olabiliyorlar. Üstelik Facebook üzerinden kampanyamıza katılan 10 Vodafone FreeZone’lu ve onların birer arkadaşı tüm Avrupa ülkelerinde geçerli Interrail Global Pass biletini hediye olarak kazanıyor. Gençler için yeni ülke ve kültürler keşfetmenin önemini bilerek kampanyamızı hayata geçirdik. Bu vesileyle tüm gençleri FreeZone’un özgür dünyasına davet ediyoruz.”

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics