Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2014 / 11:19

Fujifilm’den yeni mağaza

“Fujifilm Shop” adı altında 3. perakende satış mağazasını açan Fujifilm, yüzlerce çeşit ürünü Amerika'daki fiyatlarıyla satışa sunuyor.

Fujifilm, kendi satış kanallarıyla da Türkiye’deki büyüme stratejisini sürdürüyor. Fujifilm, Bağcılar ve Kadıköy’den sonra üçüncü “Fujifilm Shop”u Sirkeci’de açtı. Ürünlerin Amerika’daki satış fiyatlarıyla satılacağı Fujifilm Shop’lar fotoğraf tutkunlarının tüm ihtiyacına cevap verecek.

Profesyonel ve amatör kollarda fotoğrafçılığa verdiği önemi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürdüren Fujifilm, online satış kanalı www.fujifilmshop.com ve bayilerinin yanı sıra kendi satış mağazalarını da açmaya devam ediyor. Fujifilm Shop adı altında ilk perakende satış mağazasını şirket merkezinin altında Bağcılar’da geçtiğimiz yıl açan Fujifilm, Mayıs ayında ise ikinci mağazasını Kadıköy’de hizmete sokmuştu. Son olarak İstanbul’da fotoğraf perakendeciliğinin merkezi olarak kabul edilen Sirkeci’de 3. mağazasını açan Fujifilm; fotoğraf makineleri, objektifler ve aksesuarlardan oluşan yüzlerce çeşit ürünü satışa sunuyor.

Fujifilm Shop’ların en büyük özelliği ise; satılan ürünlerin piyasa fiyatlarına göre çok daha cazip olan Amerika’daki satış fiyatlarıyla eş değer rakamlarla sunulması. 1934 yılında fotoğraf makinesi filmi üreterek sektöre giren Fujifilm, günümüzde dünyanın en büyük fotoğrafçılık ve görüntüleme cihazlarının üreticisi oldu. Fujifilm Türkiye de, fotoğraf kültürünün gelişmesi ve fotoğraf tutkunlarının yeni teknolojilere daha rahat ulaşabilmesi için, Fujifilm Shop’larda farklı kampanyalara ev sahipliği yapacak. Mağazalar, profesyonel ve amatör tüm fotoğraf tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek.

 
ETİKETLER : Fujifilm