Bilişim Dünyası 23 EKİM 2011 / 14:35

Fujitsu Anadolu turunda

FUJITSU, Lifebook başta olmak üzere birçok farklı ürün ve teknolojisinin tanıtımını yapmak üzere ‘Fujitsu Roadshow’ adlı etkinliğini gerçekleştiriyor. 22 Ekim’de başlayan, 23 Kasım’a kadar sürecek etkinlikte Fujitsu’nun teknoloji aracı Anadolu’yu dolaşarak KOBİ’lere yeni ürün ve teknolojilerini tanıtacak, onlara, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri daha yakından keşfetme imkânı sunacak. 22 Ekim Cumartesi günü başlayan Anadolu turu öncesinde, Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Halit Zaim’in açılış konuşmasını yaptığı ‘Fujitsu Roadshow’ adlı bir etkinlik İstanbul’da düzenlendi. Etkinlikte, 1 ay sürecek olan tur ve yeni teknolojilerle donatılan söz konusu araçla ilgili bilgiler basına aktarıldı.
ETİKETLER : Sayı:843
YORUMLAR
mevlüt ertuğrul 10 AĞUSTOS 2012 / 16:01 0 0
dört ay oldu bilgisayarı alalı arıza yaptı diski neden deyişmediler yenisini vermeleri lazımdı parçayı istediler garantiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN