Bilişim Dünyası 30 EYLÜL 2012 / 10:22

Galata İş Melekleri, girişimci ile yatırımcıları 5 Ekim’de buluşturacak

Melek yatırımcı kavramının Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Galata İş Melekleri, 5 Ekim 2012 tarihinde Ritz Carlton Otel’de ‘Yatırımcı Buluşması’ konferansı düzenliyor.
Yabancı yatırımcıların Türkiye’yi daha yakından tanımalarına fırsat veren konferans, yenilikçi fikir sahibi Türk ve yabancı girişimcileri bir araya getirecek. Konferansın açılış konuşması ise, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından yapılacak. Ali Babacan’ın konuşması, Türkiye’ye gelecek yabancı yatırımcı gruplarına, Türkiye’nin Melek Yatırımcılık kavramına verdiği önemi göstermesi açısından büyük önem taşıyor. Konferansa, aralarında Skype ve Facebook’a yaptığı erken yatırımları ile dikkati çeken ve 2011’de yılın yatırımcısı seçilen Klaus Hommels, SoftTech Venture Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Jeff Clavier, EG Yatırım Bankacılığı’nın kurucusu ve yönetici ortağı Stefan Heilmann ve Accel Partners’’ın Londra ortaklarından Michiel Kotting’in de bulunduğu birçok önemli yabancı yatırımcı katılacak.
Konferansın ikinci oturumu ise, Ali Sabancı, Özcan Tahincioğlu gibi girişimcilikleriyle önemli başarılara imza atan ve Türk ekonomisine yön veren iş adamlarının yanı sıra TTGV Genel Sekreteri Mete Çakmakcı ile Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın’ın katılımıyla gerçekleşecek.
“Teknoloji, Girişimci, Yatırımcı ve Girişim Sermayesi Yatırımlarının Ekonomi Üzerindeki Etkileri”, “Global Trendlere Yakından Bakış” ve “Türkiye’deki Gelişmeler ve Yeni Trendler” konularının ele alınacağı zirvede, girişimciler, şirketlerini yatırımcılara tanıtma ve stratejik ve finansal ortak bulma olanağına da sahip olacaklar.
ETİKETLER : Sayı:890
YORUMLAR
Bayram Düz 02 EKİM 2012 / 10:45 0 0
Bu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum
Bu konferansa katılmak istiyorum
1- katılım ücretli mi ?
2- Yoksa davetiyeli mi ?
3- Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim


Not: İş dünyası ile ilgili başka etkinliklerden de haberdar olmak istiyorum

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics