Bilişim Dünyası 03 KASIM 2014 / 09:15

Garanti iki yıl daha uzadı

Ingenico Group, yeni nesil yazarkasaPOS’unda garanti süresini uzatıyor. Bu kapsamda Ingenico’nun Türk mühendislerinin geliştirdiği yeni nesil seyyar yazarkasaPOS iWE280’in 2 yıl olan garanti süresi ücretsiz olarak 4 yıla çıkarılıyor.


4 yıl boyunca Ingenico’nun garanti kapsamına giren ürünlerde oluşacak kullanıcı hataları dışındaki tüm olası arızalar ücretsiz onarılacağı gibi, yine ücretsiz olarak iş yerlerine geri gönderilecek. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar satın alınmış  ve malileştirilmiş tüm iWE280’leri kapsayacak. iWE280, anlaşmalı bankalardan ve Ingenico’nun iş ortağı Pavo’nun bayi ve iş ortaklarından da satın alınabiliyor. 15 yıl mali hafıza ve 3 milyon satır kapasiteli EKÜ’sü bulunan iWE280’in barkod okuyuculu modeli ile stok yönetimi de yapılabiliyor. iWE280, 20 bin farklı ürünün barkodunu okuyarak hafızasında saklayabiliyor. Ingenico yazarkasaPOS üzerine anlaşmalı banka uygulamaları ortak POS olarak yüklenebiliyor. Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal şu bilgileri paylaştı:


 “Ingenico iWE280 uzun Ar-Ge çalışmalarından sonra sahada test edildi. Bu kaliteye güvenimizden dolayı yasal olarak 2 yıl olan garanti süresini, ücretsiz olarak uzatarak 4 yıla çıkardık. Cihazı daha önce alan esnafımıza da hizmetimizi otomatik olarak sunduk.”.


ETİKETLER : 994

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics