Bilişim Dünyası 13 AĞUSTOS 2016 / 04:46

GE’den Olimpiyat Oyunlarına büyük destek

2005 yılından bu yana Olimpiyat Oyunlarına destek veren GE, bu desteğini artırarak devam ettiriyor.
Olimpiyat Oyunları'nın uluslararası ortağı GE, oyunlara Güney Amerika'da ev sahipliği yapacak ilk şehir olan Rio de Janeiro için 170'den fazla altyapı projesiyle katkıda bulundu. 2005 yılından bu yana GE'nin Olimpiyat sponsorluğu kapsamında çalışan GE Olimpiyat ve Spor Pazarlama Direktörü Chris Katsuleres, GE'nin düzenlediği büyük çalışmaları; ek enerji kapasitesi, stadyumlar için aydınlatma, mekânlar için enerji yönetim sistemleri, sporcular için sağlık hizmetleri olarak özetledi. 2006'da Torino ile devam eden süreç ve sonrasında da çalışmalarını sürdüren Katsuleres,"Olimpiyat Oyunları, mükemmellik ve performansla ilgilidir ve bu da, GE'nin marka değerleriyle örtüşür niteliktedir" dedi.
Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda teknolojiler ve çözümlerle oyunlara katkıda bulunan sekiz farklı iş kolunun bulunduğunu belirten Katsuleres, "Brezilyalı spor takımlarının dijital-performans yönetimi için Rio'daki Küresel Araştırma Merkezi’mizdeki araştırmalardan da faydalanıyoruz" dedi.
5 Ağustos'taki Olimpiyat Oyunları Açılış Töreni için her şeyin zamanında hazır ve çalışır olması adına planlama, üretim, teslim, kurulum ve devreye alma aşamalarında çok sayıda kişi görev aldı. Katsuleres şunları dile getirdi: "Bu proje, GE Brezilya'nın da ötesine geçmektedir. Çin, Polonya, Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan, Macaristan ve Brezilya olmak üzere, dünyanın dört bir köşesinden ürünlerimiz var. Rio'da yaptıklarımıza bakarsanız, GE'nin kapsamı ve GE Store'un hayata geçişi arasındaki bağlantıyı da görebilirsiniz."
Katsuleres, GE'nin Oyunları desteklediği birtakım kilit alanlara değinerek GE raporlarından, yerel spor federasyonu için yüksek teknoloji eğitim programından ve şirketin Rio je Janeiro'a miras niteliğindeki katkılarından da söz etti.
ETİKETLER : GE Olimpiyat Oyunları Rio

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics