Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2014 / 14:52

Geleceğin merkezi siber güvenlik

Bu 20 yıl benim için özel bir önem taşıyor. 1993 yılında ODTÜ'den ilk Internet bağlantısının yapılmasından itibaren Türkiye bilişim sektörünün gelişimini bizzat yaşayarak takip etme imkânım oldu ve 20 yıllık profesyonel iş yaşamım da bu gelişimle paralel olarak şekillendi.

PwC Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Hizmetleri Lideri A. Burak Sadıç

Türkiye her ne kadar bu süre içinde inanılmaz mesafe kat etmiş olsa da hala gerçek potansiyelini kullandığını söyleyemeyiz. Doğru devlet desteği ve akıllı özel sektör yatırımları ile bu alanda çok ama çok daha başarılı olabiliriz.

Bulut bilişim, mobil teknolojiler, sosyal medya ve hepsinin merkezinde siber güvenlik. Bilişim sektörünün kısa ve orta vadeli geleceğini bu dört başlık şekillendirecek ve bu başlıklar hem iş dünyasında, hem de sosyal yaşamda önemli değişimleri tetiklemeye devam edecek.

BThaber bilişim gazeteciliği için çok önemli bir sembol ve Türkiye'de bilişim sektörünün aynası ve kristal küresi rolünü üstleniyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

 
ETİKETLER : 1000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN