Bilişim Dünyası 14 NİSAN 2014 / 08:22

Genesys müşteri deneyimini geliştiren çözümlerini tanıttı

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri yazılımları konusunda hizmet veren Genesys’in her yıl düzenlediği Genesys G-Summit’de bu yıl “Benzersiz Müşteri Deneyimi” için kanallar arası yolculuk masaya yatırıldı.
Müşteri hizmetlerinde, müşterilerin kullandığı kanallar üzerinden tek ve tutarlı bir deneyim gerçekleştirebilmeyi sağlayan çözümlerin anlatıldığı etkinlik, finans ve telekom başta olmak üzere birçok sektörden katılımcıya ev sahipliği yaptı.
Etkinlikte bir konuşma yapan Genesys Türkiye Ülke Müdürü Murat Tipi şunları söyledi: “Bu yıl G-Summit’te 4 farklı çözümümüzü paylaştık. Müşteri hizmetlerinde kullanılan kanallar üzerinden tek ve tutarlı deneyim sunmak ve gerçekleştirmek çok önemli. Genesys olarak tüm çözümlerimizde bu farkındalıkla hareket ediyoruz” dedi.
Etkinlikte Conversation Manager, Genesys Mobile Engagement, Enterprise Workload Management ve UCConnector – MS Lync çözümleri ile ilgili ayrıntılar katılımcılarla paylaşıldı.
ETİKETLER : Sayı:967

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN