Bilişim Dünyası 30 NİSAN 2011 / 02:58

Gerçek deneyimler bu etkinlikte buluştu

Univera’nın gelenekselleşen teknoloji günü, deneyimlerini paylaşmak isteyen farklı sektörleri bir araya getirdi
Her yıl düzenlenen ve farklı sektörleri bir araya getirerek mobil teknolojiler konusunda yeni paylaşımlar ve işbirliklerine ortam sağlayan Univera 10. Mobil Teknolojileri Günü, 21 Nisan Perşembe günü İstanbul’da düzenlendi. 75 şirketin bilgiişlem; lojistik, satış ve pazarlama departmanlarından 150’ye yakın yöneticiyi  bir araya getiren etkinliğin açılış konuşmasını
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve Satış Grup Başkanı Sinan Kızıldağ yaptı. Organizasyonda; Tukaş, KraftFoods, Glaxo Smith Kline, Lila Kağıt, Johnson&Johnson gibi sektörün önde gelen şirketleri, saha satış sistemlerinde Univera ile çalışmaları sonucu elde ettikleri faydaları anlattı.
Aynı zamanda diğer salonlarda Univera’nın mobil iş yönetimi çözümü OuestPanorama ürününün ayrıntıları katılımcılarla paylaşıldı. Tüm bunların yanı sıra çözüm ortakları BI Technology ve Başarsoft’un gerçekleştirdikleri ‘İş zekası ve Rut Planlanlama’ ve ‘Entegre Mobil Navigasyon Ürünlerindeki Çözümler’ adlı sunumlar etkinliği ilgi gösterdiği bölümler oldu.
Ayrıca salonların dışında kurulan fuaye alanında Intermec ve Univera ürünlerinin demo sunumlarının yanı sıra iş zekası uygulamaları ve Qlikview ürünü örnek tanıtımları sunumlarla gerçekleştirildi.
ETİKETLER : Sayı:819

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics