Bilişim Dünyası 03 HAZİRAN 2013 / 08:11

Girişimciler için 6 milyon dolarlık yatırım

Etohum ile iş dünyasının önde gelen isimlerinden Hasan Aslanoba arasında yatırım anlaşması imzalandı.

Anlaşma ile Etohum Yatırım ve Hasan Aslanoba, seçilen girişimlere üç yıl içinde 6 milyon dolar yatırım yapacaklar. Aslanoba Gıda CEO’su Hasan Aslanoba, Etohum’a 1,2 milyon dolar yatırım yaparak Etohum’un yatırımcı şirketine yüzde 10 ortak oldu. Girişimcilerin ilk yatırımlarına destek olmak için kullanılacak bu yatırım tutarı üç yıl içinde de 3 milyon dolara kadar artırılacak.
Hasan Aslanoba, aynı zamanda Etohum’un üç yıl içinde seçtiği ve ortak olacağı 30 girişime Etohum’la birlikte 3 milyon dolar yatırım yapacak. Etohum’dan yatırım desteği almak isteyen girişimciler için başvurular Haziran’da başlayıp Aralık ayına kadar devam edecek.
ETİKETLER : Sayı:924

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN