Bilişim Dünyası 20 MAYIS 2011 / 23:41

GlassHouse Türkiye’den büyüme adımları

GlassHouse Türkiye 2011’in başlamasıyla birlikte şirket statüsünde de bir gelişme yaşadı ve EMC’nin “Velocity Signature Solution Center Partner”ı oldu.

İşbirliği geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen bir toplantıyla tanıtıldı. GlassHouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar şirketlerinde yaşanan bu statü değişikliğiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“GlassHouse olarak uzun yıllardır EMC’nin üstün özellikli yedekleme ve koruma çözümleriyle ve son iki yıldır da yepyeni bir teknoloji olarak kurumlara önemli avantajlar sağlayan tekilleştirme çözümleriyle birçok projeyi hayata geçirdik.  Bizimle daha önce büyük ya da küçük herhangi bir proje gerçekleştirmiş olan kurumlar yeni projelerde de yine bizimle çalışmayı tercih ediyorlar.  Kurumların bize duyduğu güven en önemli kazanımımız. Şirket statümüzde yaşanan bu değişiklikle artık potansiyel ya da varolan müşterilerimiz, projeleri için önerdiğimiz EMC çözümlerini, yakın zamanda açılacak olan Çözüm Test Merkezi’mizde test edebilecek, çözümlerin ihtiyaçlarını nasıl karşıladığını canlı olarak deneyimleyebilecekler.  Bu sayede, önemli yatırımlar gerektiren BT projelerinin kurumlara sağlayacağı  geri dönüş ve avantajlar  önceden tecrübe edilebilecek.”
Emre Pekar, veri koruma ve yedeklemenin bir parçası olan ve yeni bir teknoloji olarak kurumlar tarafından giderek daha çok tercih edilmeye başlanan tekilleştirme teknolojisi konusunda bugüne kadar yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgileri de verdi.
ETİKETLER : Sayı:822

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN