Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2013 / 08:11

Gnçtrkcll’liler 8 yılda 100 futbol sahası büyüklüğünde pizza yemiş

gnçtrkcll üyesi gençlerin sayısı 6 milyon ve  gnçtrkcll’lilerin bir aylık internet kullanımı 667 milyon GB seviyesinde.

Bundan 8 yıl önce gençliğin markası olmak üzere yola çıkan gnçtrkcll bugün 6 milyon üyesi, yönetimde söz sahibi temsilcileri, “gençlere, gençlerin dilinde” hizmet veren Gencaverleri, avantajlı tarifeleri, marka işbirlikleri, eğlenceli etkinlikleriyle çıtayı her geçen gün daha yukarıya taşıyarak bu hedefe doğru yolculuğunu sürdürüyor. Bugüne kadar “Bir bilet alana bir bilet bedava” kampanyasıyla kazandıkları 15 milyon biletle, bütün Hollanda’yı sinemaya götürebilecek kadar fayda elde eden gnçtrkcll’liler, milyonlarca dilim pizza, cips; yüzbinlerce kahve ve dondurma kazandı; en sevdikleri markalardan en avantajlı indirimlerle alışveriş yaptı. Yaz ayları da gnçtrkcll’liler için sürprizleriyle birlikte geliyor.

“Gençleri sürprizleriyle şaşırtan, hep yanlarında hissettikleri marka olduk”
gnçtrkcll’lilerin bugüne kadar elde ettikleri faydaların ve önümüzdeki döneme yönelik kampanyalarının anlatıldığı basın toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Mobil iletişim, dünyanın gidişatını önemli ölçüde değiştiren, günümüzün en dinamik güçlerinden biri. gnçtrkcll’in faaliyet alanı da bu dinamik gücün, toplumun en dinamik kesimi olan gençlerle kesişme noktasında yer alıyor. Gençler markalardan tam ihtiyaçları olduğunda kendilerine uygun çözümler üretmelerini ve her anlarına özel teklif, fayda ve deneyimler sunmalarını bekliyorlar. Bununla da kalmıyor, kendilerini anlayan, yeri geldiğinde sürprizlerle şaşırtan, kendi dillerinden konuşan markaları hayatlarının bir parçası yapmak istiyorlar. Bu beklentileri karşılamak ve Türkiye’de gençliğin markası olmak üzere 8 yıl önce çıktığımız yolda bugün çok önemli bir mesafe katettiğimizi görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu mesafeyi katederken de, gerek gençlik temsilcisi gerekse müşteri temsilcisi olarak gnçtrkcll’in tam anlamıyla içerisinde yer alan gençlerin varlığı çok belirleyici oldu” diye konuştu.
Gençlere bir de yaz müjdesi sunduklarını belirten Burak Sevilengül, “Yaz geliyor ve gençler fiziksel olarak birbirlerinden uzağa düşüyorlar. Kimisi deniz kenarında tatil yapacak, kimisi çalışacak, kimisi memleket ziyaretinde olacak. Ancak gerek telefon gerek internet üzerinden sosyal çevreleriyle bağlantılarını kesintiye uğratmak istemiyorlar. Gençlerin bu taleplerinden yola çıkarak, özellikle bu dönemdeki tüm sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılayacak bir paket hazırladık. Hem faturalı hem de faturasız tüm gnçtrkcll’lilerin yararlanabileceği Yaz Paketi ile sadece 15 TL karşılığında 3 ay boyunca geçerli her yöne 5 bin SMS gönderebiliyor; aynı zamanda da Facebook ve Twitter’dan sınırsız olarak yararlanabiliyorlar” dedi.
ETİKETLER : Sayı:930