Bilişim Dünyası 07 MAYIS 2014 / 15:20

Google Gözlük için bir gün daha

Google’ın Türkiye’de yeni pazara sürmek üzere olduğu Google Glass, tüm dünyanın teknoloji kalıplarını yeniden yaratıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanı olabilen Google Glass’te uygulama geliştirme eğitimleri ise Türkiye’de ilk defa BTOS Bilişim’de verilmeye başlanıyor! 10-11 Mayıs tarihinde verilecek eğitim için son kayıt tarihi 8 Mayıs 2014’e kadar uzatıldı.

Türkiye’de satışa sunulmak üzere olan Google firmasının en yeni teknolojisi olan Google Glass akıllı gözlükleri, insanların dünyaya bakışını teknolojiyle buluşturmayı hedefliyor. Ülkemizde de tüm sektörlerde oldukça merak uyandıran Google Glass için yazılım geliştirmek isteyenlerin şu ana kadar eğitim alabilecekleri bir imkan bulunmuyordu.

Bilişim sektörünün öncü firmalarından BTOS Bilişim, giyilebilir teknolojilerin en önemli buluşlarından ve geleceğin uygulama geliştirme ortamlarından birisi olan Google Glass için uygulama geliştirme eğitimi düzenliyor. Türkiye’de ilk kez 10-11 Mayıs’ta gerçekleştirilecek eğitimin kayıtları ise 8 Mayıs Perşembe gününe kadar yaptırılabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics