Bilişim Dünyası 14 TEMMUZ 2016 / 10:05

Grafik baskılar garanti altında

OKI ColorPainter ‘™ H3-104s’ yazıcı tarafından yapılan grafik baskılar  ‘3M™ MCS™’ garantisi  altına alındı. OKI Data Infotech Corporation (OKI Data Infotech)  tarafından yapılan açıklamada, yüksek katma değerli ürünler yaratan kullanıcılar için  3M™ MCS™ Baskı Kalitesi Garantisi'nin çok önemli bir değer olduğu belirtildi. 3M grafik baskılarının arkasında, sektörün en kapsamlı garantisi ve teknik desteği bulunuyor. 3M, üstün seviyede tutarlı, güvenilir ve dayanıklı  baskılar ortaya çıkaran medya ve boyalarla bir uygulamadan diğerine yüksek etki ve mesaj tutarlılığı sağlayan tam bir grafik baskı çözümü  vaat ediyor. 3M'in ilgili kurulum kılavuzları doğrultusunda, 3M markalı bileşenler ( boya ve medya) kullanılarak üretilen grafik baskıların, uygulamanın niteliğine bağlı olarak  kalite ve performansını belirli bir süre koruyacağı garanti ediliyor. Özellikle dış mekanda güneş ışıklarına karşı yüksek dayanıklılık garantisi sağlanıyor.
ColorPainter™ H3-104s, saatte 56,6m² (609 sfph) hıza kadar çıkabilen performansı ve 8 renk seçeneği ile  246,2cm geniş formatlı baskı imkanı sunuyor. Color Painter H3-104s' geniş format baskı makinesinin yüksek hızlı baskı kapasitesi, dış mekan reklam, tabela ve iç mekan baskılarda SIGN ve Endüstriyel Baskı sektorlerinin    artan yüksek üretkenlik talebini karşılamak amacıyla özel olarak geliştirildi. OKI' nin 3M ortak markalı 3M™ SX Boya Serisi, zengin, canlı ve doymuş renk üretimine ek düşük kokulu, eko solvent boya olma özelliğine ve bir dünya standardı olan GREENGUARD Gold sertifikasına sahip bulunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN