Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2013 / 17:09

Grandstream’e bir ödül daha

Dünyada, Android işletim sistemi ile çalışan tek IP Telefon olan Grandstream GXP2200,   ITSPA tarafından ödüllendirildi. 

Türkiye dağıtıcılığını Empatiq İletişim Teknolojileri’nin yürüttüğü Grandstream GXP2200, ses iletişimi sağlayan ürünler kategorisinde, ITSPA (The Internet Telephony Services Providers’ Association – Internet Telefon Hizmeti Sağlayıcıları Birliği) tarafından “En Çok Tercih Edilen Ürün” ödülüne layık görüldü.

Dünyada, Android işletim sistemine sahip tek IP telefon olan GXP2200; güvenilirlik, kullanım kolaylığı, tasarım, farklılık ve yenilikçilik kriterleri değerlendirilerek, “En Çok Tercih Edilen Ürün” ödülünü almaya hak kazandı.

Üçüncü parti SIP cihazlarla uyumlu çalışabilen GXP2200, 6 SIP hattı, gigabit çift ethernet ve bluetooth bağlantısına sahip. HD ses kalitesi ile telefon görüşmeleri yapılmasına olanak sağlayan ürün, renkli dokunmatik ekranıyla da dikkat çekiyor.

Grandstream ürünlerinin sahip olduğu özelliklerin kullanıcılara sunduğu avantajları vurgulayan Empatiq Genel Müdürü Aykut Sağlam, bu özelliklerin, ürünleri farklı kıldığını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“10 yılı aşkın süredir Grandstream ürünlerinin Türkiye’deki tek dağıtıcılığı olarak faaliyet gösteriyoruz. Grandstream, ürün yelpazesini sürekli genişleten bir marka. 2013 yılında ürün yelpazesine dahil ettiği GXP2200 ürünü, dünyada Android işletim sistemi ile çalışan tek ürün olma özelliğini taşıyor.  Üründe, standart bir IP telefonun özelliklerine ek olarak, Android işletim sistemi de bulunuyor. Böylelikle, kullanıcılar, Android işletim sistemli cihazlar ile gerçekleştirdikleri tüm işlemleri, masaüstü IP telefonları ile de gerçekleştirebiliyor. Örneğin IP telefonlarının dokunmatik ekranı üzerinden e-postalarını okuyup yanıtlayabiliyor ya da sosyal ağlara bağlanabiliyorlar. Üstün özelliklerinin yanı sıra Android işletim sisteminin getirdiği avantajlar, ürünün daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Ürünün, ITSPA tarafından layık görüldüğü ödül de bunun en önemli kanıtlarından bir tanesi.”
ETİKETLER : Grandstream GXP2200

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics