Bilişim Dünyası 09 HAZİRAN 2014 / 14:55

GSMA Mobile Asia Expo başlıyor

Dünyanın en önemli mobil teknoloji fuarlarından biri kabul edilen GSMA Mobile Asia Expo 11-13 Haziran tarihlerinde Şangay’da gerçekleştirilecek.
Mobil dünyaya yön veren son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sergilendiği ve mobil teknoloji alanındaki en önemli fuarlar arasında kabul edilen GSMA Mobile Asia Expo’da Türkiye’den yalnızca Defne Bilgi Teknolojileri yer alacak. Fuara bu yıl, AT&T, China Mobile, China Telekom, ChinaUnicom, NTT DoCoMo, STC, SK Telecom, gibi mobil operatörler ve Accenture, Alcatel-Lucent, Dell, Facebook, Hitachi, Lenovo, Nokia gibi alanında lider firmalar katılıyor.

20 ülkede 25’den fazla mobil operatör için telekom çözümleri sunan Defne Bilgi Teknolojileri, Şangay’da Converged Collect Call Suite, Call Completion Suite, Mobile Marketing Campaign Suite, Messaging Solutions, Filtering Solutions ve Roaming Solutions ürün gruplarını tanıtacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN