Bilişim Dünyası 19 EYLÜL 2010 / 18:00

Günde 10 avroya SAP kullanma fırsatı

SAP, KOBİ’lere SAP çözümlerini kiralama imkanı sunuyor. SAP, birçok farklı endüstri için hazır çözümlerini aylık sabit ödemeli kiralama modeliyle KOBİ’lerin kullanımına sunuyor. KOBİ’ler 2 yıl, 3 yıl ve 4 yıllık sözleşme seçenekleri ile araç kiralar gibi satın alma yatırımı yapmadan SAP’nin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), BusinessObjects İş Zekâsı, İnsan Kaynakları (HR) ve Bordro çözümlerini kullanabilecekler. KOBİ’lere günde 10 avrodan başlayan fiyatlarla SAP kiralama olanağı sunan ve yüksek başlangıç yatırımı gerektirmeyen bu model, işletim maliyetlerini de düşürecek. Uygulama ve şirket verileri bir iş ortağının veri merkezinde barındırılacak, dolayısıyla KOBİ’ler donanım yatırımı yapma ve bu sistemleri yönetecek teknik ekip istihdam etme ihtiyacından da kurtulacak.
SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker, “Türkiye’nin gelişen pazarlara dahil edilmesi ve SAP tarafından yatırım yapılacak ülkeler arasında sıralanması ile birlikte Türkiye’de yazılım pazarını büyütmeye yönelik çalışmalarımızın ilk uygulamalarından biri SAP kiralama modelidir. SAP yazılımlarını düşük maliyetle kullanmak isteyen KOBİ’lerin çok beğeneceği bir kiralama modeli sunuyoruz. Bu yöntemin, krizin ardından askıya alınan yatırım kararlarını hareketlendireceğine ve işletme sayısını büyük oranlarda artıracağına inanıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:788

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN