Bilişim Dünyası 24 KASIM 2015 / 16:00

Günde 3 dolara kurumsal TV’nizi kurabilirsiniz

Sistem 9 Medya, KOBİ’leri de kurumsal TV’lerle tanıştırıyor. Şirket yönetimi, KOBİ’lere günde 3 dolarlık maliyetle Kurumsal TV’de kiralama dönemi başlattı. Sistem 9 Medya İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın,  Kurumsal TV’leri klasik televizyonlardan ayıran en büyük özelliği “Bu sistemle her ölçekte kurum ve kuruluş istediği içerikleri planlayıp, bunları hedef kitlesine gösterme imkânı sunuyor” sözleri ile özetledi.  
KOBİ’leri de Kurumsal TV sistemiyle tanıştırmaya kararlı olduklarını vurgulayan Akın, şunları söyledi:
“Bir KOBİ, günde 3 dolarlık maliyetle sistemi kiralayabilir. Büyük bütçe ayırmadan kiralama sistemiyle kendi özel TV’sini kurabilir. Böylece, ana yatırım bedelinden aşınma payı hesaplarına, arıza takiplerinden bütçe sıkışıklıklarına kadar tüm ayrıntılardan kurtulup asıl işlerine odaklanacaklar. Kiralama modeliyle KOBİ’ler projelerine ayırdıkları yatırım bütçelerini 3 yıllık süreye yayabiliyor. Üstelik KDV ödemeden ve hizmet bedeli olarak masraftan düşebilirler. Bunun yanı sıra, gereksiz kâğıt, afiş, broşür ve baskı israfından da kurtulacaklar.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN