Bilişim Dünyası 18 EYLÜL 2015 / 14:06

Gündem; baştan sona analiz

En son iş analizi teorileri, yöntemleri, süreçleri ve elde edilen kazanımların gündeme getirileceği, BA-Works tarafından düzenlenen BAistanbul konferansı, 3 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek. BA-Works’ün 10. yılına özel olarak hayata geçirilen Uluslararası BAistanbul Konferansı’nda dünyanın önde gelen şirketleri, alanında uzman yerli ve yabancı yüzlerce profesyonel bir araya gelecek.

Mckinsey & Company Inc Kıdemli Danışmanı Oliver Bossert, Cisco Systems Kurumsal Dönüşüm Lideri Gustav Toppenberg, Hotels.Com Teknoloji Direktörü Narek Alaverdyan, Bank Of America İş Analizleri Müdürü Özge Doğuç ve BA-Works Yönetici Ortağı Emrah Yayıcı da konferansın konuşmacıları arasında yer alacak.

İş analizi raporu açıklanacak

BA-Works tarafından ilk kez konferans açılışında katılımcılarla paylaşılacak Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin CEO’ları, CIO, İş Birimi ve İş Analizi Yöneticilerinin katkılarıyla hazırlanan “Türkiye İş Analizi Raporu”nda ise başarılı projeler için BT ve iş birimleri arasındaki iş ortaklığı seviyesinin nasıl olması gerektiğine, ürün geliştirme yaşam döngüsünde iş analizi ekiplerinin rolüne değinilecek.

Konferansta; etkili strateji uygulamaları, uzun vadeli istikrar ve kazanımların yanı sıra, iş analizi teknikleri ve araçları, iş birimlerinin BT ekiplerinden beklentileri, iş analizi metodolojileri ve süreç yönetimi, bilgi ve kurumsal mimari yönetimi, iş analizi dış kaynak kullanımı gibi birçok güncel başlık ele alınacak. Ayrıca “Dijital Çağda İş Analizi ve İnovasyon” ile “Finans ve Sigortacılık Sektörlerinde İş Analizi” konularının tartışılacağı paneller de konferansta yer alacak.

Konferansa katılmak için conference@baistanbul.org adresine e-posta atmak, detaylı bilgi için de www.baistanbul.org web sitesini incelemek mümkün.

 
ETİKETLER : 1039
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN