Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2014 / 14:46

Güvenlik ön plana çıkıyor

Her geçen gün daha fazla dijitalleşen hayatımızdaki güvenlik açıkları, tehditten korunma ve üstün güvenlik teknolojilerini doğmasını sağladı. 21. yüzyılda bulut, büyük veri, mobil ve yazılım tanımlı sistemler ile şekillenen BT ortamında sosyal medya başta olmak üzere farklı kaynak ve kanallardan gelen ve her geçen gün karmaşıklaşan kurumsal tehditlere karşı, artık daha fazla işlevsellik, şeffaflık ve komple güvenlik sunan, gerçek zamanlı ve yenilikçi sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Fortinet Bölge Satış Direktörü Derya Aksoy

Artık Türkiye'de bireysel ve kurumsal bazda hem bahsettiğimiz teknolojiler hem de BT ve ağ teknolojileriyle ilgili büyük bir farkındalık oluşmuş durumda. Özellikle de her geçen gün evrim geçiren tehditlere karşı itibarını, müşteri gizliliğini ve altyapılarını korumak isteyen ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren büyük şirketler, artık bu teknolojileri ve bu teknolojilere yönelik güvenlik sistemlerini bir lüks değil, bir zorunluluk olarak görüyor.

Bugüne kadar kurumları güvenlik konusunda bilinçlendirmeye yönelik çalışmalarımızda BThaber’in çok önemli katkıları oldu. BT sektörünün nabzını tutan içerikleri bir bütünlük içinde sunan, gelişen teknolojileri Türkiye'ye tanıtan ve özel sektörden kamu sektörüne ve üniversitelere kadar farklı aktörlere ses veren BThaber'e nice başarılı yıllar diliyorum.
ETİKETLER : 1000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics