Bilişim Dünyası 18 MAYIS 2015 / 09:25

Güvenlikte Arena ve Comodo işbirliği

Arena, yeni yönetim Modeli “Arena Value” ve uzman kadrosuyla, Comodo’nun kurumsal alana yönelik ürünlerini dağıtacak.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcılarından Arena ve küresel ölçekli siber güvenlik çözümleri geliştiricisi Comodo distribütörlük konusundaki işbirliklerini duyurdu. Comodo, bu anlaşma ile Comodo Internet Security, Korugan Unified Threat Management, Mobil Cihaz Yönetimi, Comodo Korumail, Comodo End Point Security Manager ve Securebox gibi bireylere ve kurumlara yönelik geliştirdiği ürünleriyle Arena’nın 10 bin üyelik dev dağıtım ağına ulaşacak.

Comodo’nun kurucusu ve CEO’su Melih Abdulhayoğlu işbirliği anlaşması ile ilgili olarak, “Dünyada siber güvenlik alanında faaliyet gösteren Comodo olarak bu alanda Ankara ve İstanbul’da kurduğumuz Ar-Ge merkezlerinde kendi teknolojik ürünlerini geliştiren, bireylerin ve kurumların uçtan uca tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan bir firmayız. Comodo olarak, çözümlerimizi müşterilerimize doğru finansal modellerle ve doğru zamanda ulaştırmak bizim için çok önemli. Bu kapsamda en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena ile distribütörlük için el sıkıştık. Türkiye’nin bir numarası olan Arena'nın geniş dağıtım ağı ve kurumsal gücünün de desteğiyle pazarda önemli başarılar sağlayacağımıza inanıyoruz. İşbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Arena Genel Müdürü Okay Nasır ise Arena'nın yeni yönetim modeli Value ekosisteminin sağladığı güven ve katma değerin, Arena'nın tercih edilme sebebini artırdığını belirterek şunları kaydetti:

"Yüzde 80'i mühendislerden oluşan uzman kadromuz ile Comodo markası özelinde de Arena VALUE olarak katma değerli bir hizmet sağlamaya devam edeceğiz. Dünyanın virüssüzlük garantisi veren ilk ve tek şirketi olan Comodo ile yapmış olduğumuz bu işbirliği, sektördeki gücümüzü ve katma değerimizi kanıtlıyor. Arena olarak, Comodo ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenerek markayı, Türkiye’de de hak ettiği yere kısa zamanda taşıyacağımıza inanıyorum. Satış öncesi ve sonrası destek sağlayan deneyimli ekiplerimiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler gerçekleştirerek hem marka, hem iş ortaklarımızın her zaman yanında olacağız. İşbirliğimizin güzel sonuçlar getirmesini dileriz."

 
ETİKETLER : 1022

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics