Bilişim Dünyası 14 MART 2010 / 18:00

Hareket edebilen dev TV, Türkiye’de

Danimarkalı şirket Bang&Olufsen, 246 cm genişlik ve 211 cm yüksekliğe sahip olan plazma televizyonu BeoVision 4-103  Türkiye pazarına sundu. 2009 yılında dünya pazarına sunulan Beo Vision 4-103, markanın en büyük hareket edebilen televizyonu olarak nitelendiriliyor.
İstanbul Sapphire’de Bang&Olufsen Eğitim Müdürü Jorgen Lunding ve Bang&Olufsen Türkiye Genel Koordinatörü Ali Öncü’nün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, şirketin pazar vizyonu hakkında bilgi verildi.
Bang&Olufsen hakkında bilgi veren Jorgen Lunding, markanın, herkesin sahip olmak isteyeceği kolay kullanılan teknolojik ürünler üretme vizyonuyla 85 yıldır piyasada olduğunu söyledi. Lunding ürünün teknik ve tasarım özellikleri hakkında bilgi verdi.
Konforlu izleme deneyimi için hareket özelliği bulunan BeoVision 4-103, piyasadaki en büyük televizyonlardan biri olarak konumlanıyor. Hareket özelliği sağlayan dört motor ile sağa ve sola 20 derece dönebilen televizyon, yukarı aşağı 4 derece kalkıp eğilebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN