Bilişim Dünyası 02 TEMMUZ 2014 / 10:35

Harward yolcuları belli oldu

Türk Telekom’un  üç günlük WanTTed Yetenek Programı Bolu’da düzenlenen kampla Harward yolcuları belli oldu.

Türk Telekom'un bu yıl üçüncü kez düzenlediği WanTTed kariyer kampında, Harvard’da eğitim almak ve  Türk Telekom ailesine katılmak isteyen gençler projelerini yarıştırdı.  15044 başvuru arasından seçilen 27 öğrenci; sınav, uygulama, mülakat ve Camp'taki başarılara göre değerlendirildi. Gençlerin eğlence

dolu zaman geçirdiği kampta kısa film yarışması,dünya kupası temalı proje yarışması, paintball aktiviteleri gerçekleştirildi.

WanTTed Camp’ta birinci olarak Harvard’a gitmeye hak kazanan isimlerden İTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi Tunahan Kafa bu programla kısa bir sürede, efektif zaman yönetimi ve iyi takım çalışmasıyla başarının yakalanabildiğini deneyimlediğini belirtirken, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde okuyan Aykut Kale “Projemiz için yaptığımız vaka çalışması sayesinde telekomünikasyon sektörü hakkında çok şey öğrendim. Hem öğrenip hem kazandık” diyerek duygularını dile getirdi.

"Geleceğin sektörel liderlerini yetiştiriyoruz"

WanTTed Programı ile telekomünikasyon sektöründe görev alacak nitelikli çalışanları ve geleceğin liderlerini yetiştirmek için önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Türk Telekom İnsan Kaynakları Başkanı Bahattin Aydın, “Türk Telekom olarak tüm çalışmalarımızı müşterilerimiz ve ülkemiz için değer yaratma hedefiyle sürdürüyoruz. WanTTed’ta bu hedef doğrultusunda yapılan çok değerli bir program. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz WanTTed Kariyer Programı ile yetenekli üniversite öğrencilerine iletişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektöründe parlak bir gelecek imkanı sunuyoruz.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics