Bilişim Dünyası 30 EYLÜL 2013 / 08:11

Hayatı kolaylaştıran çözümler

“Mobil Hayat” ana başlığında farklı uygulamalar Emobil Bilişim’in düzenlediği, Citrix çözümlerini temel alan etkinlikte ele alındı. 19 Eylül’de Four Seasons Otel’de düzenlenen etkinlik kapsamında, hem Citrix’in genel bakış açısı hem de Citrix ürünlerini ihtiyaçlar paralelinde en uygun konumlandırma yöntemleri paylaşıldı. Özellikle mobil hayatın sağladıklarının ışığında, ‘bulut teknolojilerini de kullanarak hayatı ve çalışmayı daha nasıl kolaylaştırırız’ sloganıyla, mobil cihaz yönetimi tüm detaylarıyla ele alındı. Uygulama ve masaüstü sanallaştırma konularının da gündemde olduğu etkinlikte katılımcılar, canlı ortamda demo yapma fırsatı buldu. Halen Citrix ürünlerini kullanan farklı sektörlerdeki Emobil müşterilerinin, ürünleri hangi amaçla, nerelerde kullandıklarını, hangi konularda fayda sağladıklarını aktardıkları etkileşimli bir sohbet bölümü de düzenlendi. Etkinlik ve Emobil’in hedefleri konusunda ise Emobil Bilişim Genel Müdürü Erhan Çevik şu bilgileri paylaştı:
“Emobil’in yeniden yapılanması ile beraber, satış ve servis gelirlerinin artışına toplantıda dikkat çektik. Cirosal olarak şimdiden yüzde 35’lik büyümeyi garantilediğimizi, bu yılı yüzde 40-45 oranında büyümeyle tamamlayacağımızı aktardık. Bunun temel sebebinin; hem hizmet hem de marka ve ürün konusunda bir konsolidasyona giderek odaklılığımızı artırmamız, sürekli yeni teknoloji ve ürünleri takip edip yurtdışı bağlantıları artırmamız ve bazı ürün temsilcilikleri ile farklılık yaratmamız olduğunu belirttik.”
ETİKETLER : Sayı:940

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN