Bilişim Dünyası 18 MART 2014 / 10:07

Hayatın her alanında görüntülü paylaşım

Teknik DATA tarafından geliştirilen “on-line hayat” programı ile özel etkinlikler yakınlara aktarılıyor. Öte yandan şirketler ‘on-line hayat’ yazılımlarını kullanarak genel kurullarını ve toplantılarını ortaklarına ya da müşterilerine ulaştırıyorlar. Cep telefonuna yüklenen bir program aracılığı ile bu paylaşımı yapmak mümkün.

Teknik DATA Genel Müdürü Hasan Tezgel, “On-line hayat” adıyla markalaştırdığımız kişiye özel Web TV yayını ile insan hayatı içinde yaşanan her anı çevrimiçi olarak internete taşıyabiliyoruz. Üstelik bunu yaparken kişisel değerlere de saygı göstermeyi ihmal etmiyoruz. Yayın alanı sınırlandırılabiliyor ya da herkesin izlemesini isteyebiliyorsunuz. Bazı şirketler kongrelerini ortaklarına bu yolla ulaştırıyorlar” bilgisini verdi.

Web kanal sistemini kullanmak için üç adımda kendi televizyonunuzu açıp herhangi bir yerden herhangi bir cihazla canlı yayın yapabilirsiniz. Bu yayınlar otomatik kaydedilmekte. Bunu ardından bunlar istenen platformda yani Facebook gibi paylaşım sitelerinde ya da, YouTube benzeri video sitelerinde, kişisel web sayfasında yayınlamak mümkün. Bunun için ilk olarak Teknik DATA’nın “on-line hayat” paketini edinmek gerekiyor. İkinci adım ise cep telefonuna ya da bilgisayara yayın gönderici uygulamayı kurmak. Son adımda da ziyaretçilerin izleyeceği sayfaya da platforma hazır kodları eklemek ile tüm işlemler 10 dakika tamamlanıyor. Ardında akıllı telefonu kamera olarak kullanıp bulunulan ortamdan yayına başlamak mümkün.

 

 
ETİKETLER : Teknik DATA

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics