Bilişim Dünyası 19 ARALIK 2010 / 18:00

Helyum Bilişim’den KOBİ’lere özel kampanya

Helyum Bilişim, Kaspersky güvenlik ürünlerindeki yeni kurumsal lisanslama kampanyasını duyurdu. Kaspersky Lab’ın Türkiye dağıtıcısı Helyum Bilişim tarafından duyurulan kampanyada, küçük ve orta büyüklükteki  şirketlere özel Kaspersky Business Space Security paketleri yıl sonuna kadar büyük indirimler ile satılacak. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Helyum Bilişim Satış Müdürü Aslıhan Aksun, kampanyanın sadece 15 ve 25 bilgisayar kullanıcısını kapsadığı vurgulayarak şöyle konuştu: “Kaspersky Business Space Security
paketleri için geçerli olan kampanyada 15 kullanıcı için olan paket  500 dolar +KDV’den;  25 kullanıcıyı kapsayan paket  ise 900 dolar + KDV’den 31 Aralık 2010 tarihine kadar satışta kalacaktır. Sunucu, istemci ve akıllı telefonları kapsayan kampanya paketlerinin hangi uç noktaya kurulduğu fark etmeksizin her bir kurulum bir lisansı kapsamaktadır, lisans adetlerinin istenildiği kadarı istemci, istenildiği kadarı sunucu olarak kurulabilir.”
ETİKETLER : Sayı:800

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN