Bilişim Dünyası 24 KASIM 2014 / 09:36

Hep birlikte, hep beraber…

Tam 20 yıldır kesintisiz bir şekilde yayınlanarak hem dünyada hem de Türkiye'de örneği çok az görünen bir başarıya imza atan BThaber, üç hafta sonra 1000. sayısını çıkaracak olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Günümüz ortamında bir yayın çıkarmanın ne kadar zor olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Haftalık olarak bir gazete çıkarmak, bunu kesintisiz olarak tam 20 yıldır sürdürmek, gazeteyi özel ekler ve yayınlar ile renklendirmek oldukça yoğun emek isteyen bir durum. Arkasında hiçbir sermaye grubu olmadan büyük bir başarıya imza atan BThaber, bu gücünü; bilişim sektörü, farklı sektörlerde yer alan şirketlerin yöneticileri, teknoloji yöneticileri, bilişim uzmanları, kamu kurumlarının bilgi işlem daire başkanları, bilgi işlem uzmanları, bilişim STK’ları ve yöneticileri, akademisyenler, üniversiteler, teknoparklardan oluşan bilişim ekosisteminden yani sizlerden aldı. 1995 yılının Ocak ayında yayın hayatına başlayan ve bilişim sektörü ile birlikte büyüyen BThaber devrim sayılabilecek birçok olaya şahitlik yaparken, bilişim alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek okuyucularına aktardı.

20 yıl boyunca birlikte emekledik, yürüdük, koştuk, sevindik, birlikte üzüldük. Artık bizim için sevindirici hatta gurur duyacağımız yeni bir döneme doğru ilerliyoruz. Bundan tam üç hafta sonra 1000. sayısını çıkarmanın haklı gururunu yaşadığımız BThaber, 20 yıllık süreç içinde birçok bilişim muhabirinin yetiştiği bir okul görevini de üstlendi ve bu görevi başarıyla devam ettiriyor. Bugün farklı yayınlarda, kurumlarda ya da halkla ilişkiler şirketlerinde çalışan onlarca arkadaşımızın da emeğinin geçtiği BThaber, 1000. sayısı için tüm sektörü kapsayan geçmişten günümüze bilişim dünyasının duayenleri ile söyleşilerin, raporların ve haberlerin yer aldığı çok özel bir içerik hazırlıyor. BThaber 1000. sayısında ayrıca sektörel dosyalar, teknoloji eğilimleri dosyaları, bilişim ve eğlence, bilişim ve moda gibi içerikler de yer alacak.

 
ETİKETLER : 997

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics